Objednávky na zákazku vybavujeme približne od 7 do 30 dní podľa skladových zásob látok. V prípade potreby nás kontaktujte pre urgentné vybavenie. Nákupy skladových kúskov odosielame do troch pracovných dní.

Skinny gate aj pre štíhle deti

Materiál : Rib úplet s rebrovanou štruktúrou

Zloženie: 95% bavlna a 5% elastan

Farba: Výber s aktuálnej ponuky u produktu

Variant:
Veľkosť
€14 / ks
Dostupnosť: Objednať Objednať Objednať Objednať Objednať Objednať Objednať Objednať Objednať Objednať Objednať Objednať Zvoľte variant
Kód: 15831/VAN 15831/MIN 15831/SKO2 15831/TMA 15831/MAR 15831/RUZ 15831/OLI2 15831/CIE 15831/KOV 15831/VIN 15831/OKR 15831/OLI Zvoľte variant
Skinny gate aj pre štíhle deti
Skinny gate aj pre štíhle deti
Výber farby Viac veľkostí

Podrobný popis

Klasické detské legíny sú obľúbeným kúskom oblečenia pre deti. Legíny sú pružné, tesne priliehajúce nohavice bez vreciek a zipsov, zvyčajne vyrobené z elastických látok, v našom prípade z bavlny kombinovanej s elastanom. Ich pohodlnosť, pohyblivosť a schopnosť udržať detské nohy teplé a pohodlné je obľúbenou voľbou pre deti od batolecího veku až po dospievanie.

Legíny sa zvyčajne nosia  kombinované s rôznymi vrchnými časťami ako sú trička, tuniky, šaty, čo vytvára pohodlný alebo štýlový outfit pre deti.

Vďaka rôznym vzorom, farvám a dizajnom sú legíny vhodné pre deti i chlapov. Sú to univerzálny a užitočný kus oblečenia, ktorý umožňuje deťom voľne sa pohybovať a hrať sa.

My vám ponúkame legíny, ktoré sú vyrobené z certifikovanémo materiálu, aby sa minimalizovali alergické reakcie alebo nepríjemné  podráždenia detskej pokožky.

Vždy je dobré vyberať legíny s ohľadom na vek dieťaťa, aby boli vhodné preporcie a dĺžka nohavíc. To je obzvlášť dôležité, pretože správna veľkosť zabezpečí, že deti budú  neobmedzené pohybom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: