SOFT gél Total Black 2,25L

  • Efektivita prania už pri 40ºC
  • Dbajte na správne dávkovanie množstva pracieho prípravku a váhy Vášho prádla.
  • Chráni čierne tmavé farby textilu
  • Viskózny gél modrej farby a skvelej vône
€8,10 / ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 17461
SOFT gél Total Black 2,25L
vyr 16 LIQUIGEL Tekuty praci prostriedok Total Black 2 5 L 40 prani 1PFBIBF2027S1
Novinka
Garantujeme certifikované materiály
Prémiová kvalita materiálov
Pri výrobe oblečenia používam výlučne kvalitné prémiové a certifikované materiály, bezpečné aj pre deti do 3 rokov
Dlhoročné skúsenosti
Dlhoročné skúsenosti
Pre deti i dospelých šijem na zákazky od roku 2016. Som Akreditovaná krajčírka od roku 1994.
Individuálny prístup k zákazníkovi
Individuálny prístup k zákazníkovi
Ku každému zákazníkovi pristupujem individuálne s prihliadnutím na jeho osobné požiadavky a predstavy.
Originálne kúsky
Originálne kúsky
Autorské dizajny v mojej ponuky pochádzajú z tvorby talentovaných ilustrátorov. Spolu s mojimi starostlivo ušitými kúskami tvoria originálne kúsky aké bežne v uliciach Slovenska nevidíte.

Podrobný popis

Soft Liquigel Lavatrice TOTAL BLACK je taliansky tekutý prací gél navrhnutý špeciálne na pranie tmavého a čierneho prádla. Vďaka inovatívnemu zloženiu výborne perie a odstraňuje nečistoty aj pri nižších teplotách pričom je naďalej šetrný k odevom tmavých  farieb.  Jeho veľmi príjemná a skutočne dlhotrvajúca vôňa si Vás  i Vaše okolie okamžite získa.

Okrem toho SOFT gél Total Black poskytuje vynikajúci výkon aj pri nízkych teplotách prania, čo vám pomôže ušetriť energiu a zároveň chrániť životné prostredie. Jeho koncentrovaná formula zaisťuje účinné pranie aj pri menšom množstve gélu, čo predlžuje jeho trvanlivosť.

Pranie Vášho prádla odporúčame doplniť aj o kvalitné aviváže z produktovej rady SOFT, ktoré prinášajú na Slovenský trh nové príjemné dlhotrvajúce vône a súčasne zaručujú jemnosť textílií z dielne talianskych profesionálov značky Biochimica.  

 

Nechajte sa uniesť kvalitou od skutočných profesionálov v starostlivosti o módu a odevy priamo z Talianska!

S použitím SOFT gélu Total Black dosiahnete maximálnu starostlivosť o svoje tmavé a čierne odevy. Vaše textílie budú čisté, svieže a zachovajú si svoju pôvodnú intenzitu farby. Nezáleží, či ide o čiernu blúzku, nohavice alebo sukňu, tento prací gél je pre vás ideálnou voľbou.

Prežite pocit dokonalosti v čiernom s SOFT Total Black. Vyskúšajte tento produkt a objavte nový štandard v starostlivosti o svoje tmavé odevy!

Prací gél  SOFT je optimalizovaná zmes založená na aniónových povrchovo aktívnych látkach, neiónových povrchovo aktívnych látkach a mydle, vyvážená enzýmami a optickými rozjasňovačmi farieb.