SOFT Aviváž Balsamo "Muschio Bianco" 2,75l

Aviváž - vôňa Biele pižmo - 50 praní

  • Výrobok neutralizuje elektrostatický náboj vlákien pochádzajúcich z procesu prania.
  • Je veľmi dobre rozpustný vo vode čo je to nevyhnutné pre perfektný účinok.
  • Tento výrobok zaručuje príjemnú vôňu a príjemný mäkký efekt na oblečení.
€7,50 / ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 17470
SOFT Aviváž Balsamo "Muschio Bianco" 2,75l
vyr 25 Avivaz SOFT Balsamo Muschio Bianco 3 L 50 prani 1PFBIAG3504S9 (1)
Novinka
Garantujeme certifikované materiály
Prémiová kvalita materiálov
Pri výrobe oblečenia používam výlučne kvalitné prémiové a certifikované materiály, bezpečné aj pre deti do 3 rokov
Dlhoročné skúsenosti
Dlhoročné skúsenosti
Pre deti i dospelých šijem na zákazky od roku 2016. Som Akreditovaná krajčírka od roku 1994.
Individuálny prístup k zákazníkovi
Individuálny prístup k zákazníkovi
Ku každému zákazníkovi pristupujem individuálne s prihliadnutím na jeho osobné požiadavky a predstavy.
Originálne kúsky
Originálne kúsky
Autorské dizajny v mojej ponuky pochádzajú z tvorby talentovaných ilustrátorov. Spolu s mojimi starostlivo ušitými kúskami tvoria originálne kúsky aké bežne v uliciach Slovenska nevidíte.

Podrobný popis

SOFT Aviváž Balsamo "Muschio Bianco" je vynikajúci produkt pre dokonalú starostlivosť o vaše oblečenie. Táto aviváž prináša do vašich tkanín nielen neuveriteľnú mäkkosť, ale aj príjemnú vôňu.

SOFT Aviváž Balsamo "Muschio Bianco" je navrhnutá s vysoko účinnou receptúrou, ktorá dokáže účinne zmäkčiť aj tie najjemnejšie tkaniny. Vaše odevy budú mať jedinečný pocit jemnosti a budú sa ľahko žehliť. Táto aviváž je vhodná pre rôzne typy tkanín a zabezpečuje, že vaše oblečenie bude vyzerať perfektne.

Okrem toho SOFT Aviváž Balsamo "Muschio Bianco" prináša aj príjemnú vôňu bieleho pižma. Táto svieža a jemná vôňa bude obklopovať vaše oblečenie a prináša pocit čerstvosti a elegance. Vaše tkaniny budú voňať skvele a získať nový rozmer.

Táto aviváž je ľahko použiteľná a zabezpečuje optimálne výsledky s každým praním. SOFT Aviváž Balsamo "Muschio Bianco" je vhodná pre použitie v práčkach a jej šetrná formulácia chráni vaše oblečenie aj životné prostredie.

Biochimica prináša na Slovenský trh nové, excelentné, originálne a dlhotrvajúce vône a taliansku kvalitu, ktorá nemá konkurenciu. Taliani sú známi svojim špičkovým vkusom na módu, textílie, oblečením, eleganciou už od čias Antiky. Dnes Taliansko patrí medzi svetovú špičku v móde a v odvetví vôní a parfumov a v starostlivosti o ne.  

Pokiaľ túžite po perfektne upravenom oblečení s neodolateľnou vôňou, SOFT Aviváž Balsamo "Muschio Bianco" je pre vás ideálnou voľbou. Vyskúšajte túto aviváž a urobte zo svojich tkanín niečo výnimočné!

Vyskúšajte to pravé voňavé Taliansko aj vo Vašom šatníku!