SOFT Aviváž Balsamo "Magic Flower" 2,75l

Vyskúšajte to pravé voňavé Taliansko aj vo Vašom šatníku! Nádherná vôňa aviváže SOFT Magické kvety a vôňa ruží si Vás určite získa!

SOFT Aviváž Balsamo "Magic Flower" je vynikajúci produkt, ktorý prinesie vašim odevom magickú sviežosť a jemnosť. Táto aviváž je navrhnutá tak, aby poskytovala dokonalú starostlivosť o vaše tkaniny a zanechávala ich voňavé a príjemné na dotyk.

SOFT Aviváž Balsamo "Magic Flower" je bohatá na vynikajúce vlastnosti, ktoré oceníte. Jej unikátna receptúra pomáha zmäkčovať tkaniny, čo zabezpečuje maximálny komfort a jemnosť pri nosení. Okrem toho je obohatená o osviežujúcu kvetinovú vôňu, ktorá pridáva vášmu oblečeniu neodolateľnú a dlhotrvajúcu sviežu vôňu.

  • Výrobok neutralizuje elektrostatický náboj vlákien pochádzajúcich z procesu prania.
  • Je veľmi dobre rozpustný vo vode čo je to nevyhnutné pre perfektný účinok.
  • Tento výrobok zaručuje príjemnú vôňu a príjemný mäkký efekt na oblečení.
€7,50 / ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 17476
SOFT Aviváž Balsamo "Magic Flower" 2,75l
vyr 22 1PFBIAG3498S8 1
Novinka
Garantujeme certifikované materiály
Prémiová kvalita materiálov
Pri výrobe oblečenia používam výlučne kvalitné prémiové a certifikované materiály, bezpečné aj pre deti do 3 rokov
Dlhoročné skúsenosti
Dlhoročné skúsenosti
Pre deti i dospelých šijem na zákazky od roku 2016. Som Akreditovaná krajčírka od roku 1994.
Individuálny prístup k zákazníkovi
Individuálny prístup k zákazníkovi
Ku každému zákazníkovi pristupujem individuálne s prihliadnutím na jeho osobné požiadavky a predstavy.
Originálne kúsky
Originálne kúsky
Autorské dizajny v mojej ponuky pochádzajú z tvorby talentovaných ilustrátorov. Spolu s mojimi starostlivo ušitými kúskami tvoria originálne kúsky aké bežne v uliciach Slovenska nevidíte.

Podrobný popis

Biochimica prináša na Slovenský trh nové, excelentné, originálne a dlhotrvajúce vône a taliansku kvalitu, ktorá nemá konkurenciu. Taliani sú známi svojim špičkovým vkusom na módu, textílie, oblečením, eleganciou už od čias Antiky. Dnes Taliansko patrí medzi svetovú špičku v móde a v odvetví vôní a parfumov a v starostlivosti o ne.  

Ak chcete, aby vaše odevy vždy voňali čerstvo a boli jemné na dotyk, SOFT Aviváž Balsamo "Magic Flower" je ideálnou voľbou pre vás. Je to produkt, ktorý dodáva vašim odevom ten správny nádych luxusu a starostlivosti. S touto avivážou bude váš šatník žiariť magickou sviežosťou každý deň.

Vyskúšajte SOFT Aviváž Balsamo "Magic Flower" a objavte svet osviežujúcej a jemnej starostlivosti o vaše odevy. Vaše tkaniny si zaslúžia len to najlepšie, a táto aviváž im to dokáže poskytnúť.