SOFT Aviváž Balsamo "Classic Blue" 2,75l

Aviváž - 50 praní

  • Výrobok neutralizuje elektrostatický náboj vlákien pochádzajúcich z procesu prania.
  • Je veľmi dobre rozpustný vo vode čo je to nevyhnutné pre perfektný účinok.
  • Tento výrobok zaručuje príjemnú vôňu a príjemný mäkký efekt na oblečení.

 

€7,50 / ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 17464
SOFT Aviváž Balsamo "Classic Blue" 2,75l
vyr 27 Avivaz Classic Blue 3 L 50 prani 1PFBIAG3500S0
Novinka
Garantujeme certifikované materiály
Prémiová kvalita materiálov
Pri výrobe oblečenia používam výlučne kvalitné prémiové a certifikované materiály, bezpečné aj pre deti do 3 rokov
Dlhoročné skúsenosti
Dlhoročné skúsenosti
Pre deti i dospelých šijem na zákazky od roku 2016. Som Akreditovaná krajčírka od roku 1994.
Individuálny prístup k zákazníkovi
Individuálny prístup k zákazníkovi
Ku každému zákazníkovi pristupujem individuálne s prihliadnutím na jeho osobné požiadavky a predstavy.
Originálne kúsky
Originálne kúsky
Autorské dizajny v mojej ponuky pochádzajú z tvorby talentovaných ilustrátorov. Spolu s mojimi starostlivo ušitými kúskami tvoria originálne kúsky aké bežne v uliciach Slovenska nevidíte.

Podrobný popis

SOFT Aviváž Balsamo "Classic Blue" je prvotriedny produkt, ktorý vám pomôže dosiahnuť mimoriadne jemné a osviežujúce tkaniny. Táto aviváž je špeciálne navrhnutá s ohľadom na vaše potešenie z používania a poskytuje výnimočné výsledky každým praním.

SOFT Aviváž Balsamo "Classic Blue" prináša vašim odevom nesmiernu mäkkosť a hebkosť. S touto výnimočnou receptúrou sa vaše tkaniny stanú príjemnejšími na dotyk a poskytnú vám pocit luxusu a pohodlia. Okrem toho táto aviváž ponúka osviežujúci vôňový zážitok „klasickej modrej edície“, ktorý zostáva s vami po celý deň.

Jeho špeciálna formula tiež pomáha zmierňovať problémy s elektrinou a zabraňuje lepeniu tkanín. Vaše oblečenie bude vyzerať a cítiť sa lepšie a uľahčí sa žehlenie. SOFT Aviváž Balsamo "Classic Blue" je vhodná pre rôzne typy tkanín a farieb, takže jumôžete s istotou použiť pre celú svoju šatníkovú zostavu.

Ak hľadáte spôsob, ako pridať do svojho prania niečo špeciálneho, SOFT Aviváž Balsamo "Classic Blue" je tu pre vás. Jeho vynikajúce vlastnosti a jedinečná vôňa vám umožnia mať odevy, ktoré vyžarujú čerstvosť a eleganciu.

Biochimica prináša na Slovenský trh nové, excelentné, originálne a dlhotrvajúce vône a taliansku kvalitu, ktorá nemá konkurenciu. Taliani sú známi svojim špičkovým vkusom na módu, textílie, oblečením, eleganciou už od čias Antiky. Dnes Taliansko patrí medzi svetovú špičku v móde a v odvetví vôní a parfumov a v starostlivosti o ne.  

Vyskúšajte SOFT Aviváž Balsamo "Classic Blue" a nechajte sa uniesť jeho magickým vplyvom na vaše odevy. Užite si najjemnejšie a najosviežujúcejšie pranie so skvelým výrobkom, ktorý si zaslúžite!

Vyskúšajte to pravé voňavé Taliansko aj vo Vašom šatníku!