Set Vankúšik a prikrývka Herbal

štandardná cena: €40 –43 % €23 / ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 4187
Set Vankúšik a prikrývka Herbal
Set Vankúšik a prikrývka Herbal
–43 %

Podrobný popis

Set z bambusu z kolekcie Herbal

Súprava pozostáva z vankúša a prešívaných medvedíkov, ktoré majú teplú antialergickú silikónovú výplň natrvalo vyšitú materiálom, jedná sa o veľmi hygienické a praktické riešenie.

Vďaka svojej malej veľkosti funguje súprava vynikajúco nielen doma v kolíske / detskej postieľke, ale aj ako posteľná bielizeň pre kočíky na prechádzky, ako aj poťah v koši Mojžiš. Ideálne na výlety a výlety.

Prikrývka je celoročná a veľmi ľahká. Vankúš je plochý, aby ho mohli používať tí najmladší. Hlava novorodenca je položená podľa odporúčaní pediatrov a logopédov, prirodzene naklonených dozadu, čo nenarúša správny vývoj rečových orgánov. Vo vnútri má antialergickú silikónovú výplň.

Posteľ je mimoriadne mäkká a mazlivá.

Materiál z kolekcie Herbal je autorský dizajn chránený autorskými právami umiestnený na 100% bambusovej tkanine, potlač je certifikovaná Oeko-Tex Standard 100.

Výrobok je vyrobený z bambusovej priadze.
Všetky tkaniny používané vo výrobkoch Qbana Mama sú certifikované Oeko Tex Standard 100 v triede 1 (schválené pre priamy kontakt s pokožkou novorodenca).

Vyrobené v Poľsku.

Rozmer: prikrývka 75x65cm, vankúš 30x23cm

Zloženie: 100% bambus
vo vnútri - silikónová netkaná látka.

Odporúčame jemné pranie pri 30 ° C, odstredenie pri 800 otáčkach, žehlenie pri strednej teplote. Pred prvým použitím odporúčame pranie