BONIKKA Látková bábika 38 cm – Chlapec Joe

Kód: 1817
Akcia
Značka: Bonikka
€26 –25 %
BON6800 1 768x768
€26 –25 % €19,50
Skladom

38cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Látková bábika Joe – modré džínsové nohavice na traky – inšpiráciou pre vytvorenie bábik Bonikka bola rodina. Silné puto, ktoré nás spája a cez ktoré vyjadrujeme lásku a zmysel pre spolupatričnosť. Každá bábika čaká, aby si ju osvojil niekto špeciálny a aby sa mu stala obľúbeným verným priateľom zdieľajúcim pohodu, radosť aj smútok a vždy mu pripomínala, že je milovaný.

Hra s bábikou rozvíja okrem jemnej motoriky aj schopnosť pomáhať, vcítiť sa, posilňuje vrodený materinský inštinkt, starostlivosť a cez hrané príbehy napomáha rozvoju fantázie a predstavivosti.

Bábiky Bonikka sú ručne vyrobené z príjemne mäkkej certifikovanej bavlny v rodinnej fabrike na Srí Lanke, fair trade spôsobom, kde zamestnanci dostávajú férovú mzdu a pracujú vo výborných podmienkach. Bábika je príjemne mäkká a preto je vhodná aj na túlenie a na spanie.

• 100%-ná bavlna, certifikovaná, príjemne mäkká
• Výplň z recyklovaných PET fliaš
• Šaty sa dajú vyzliekať
• Testované podľa EU noriem

Všetky produkty Bonikka sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie. Vieme, že rešpektovať životné prostredie znamená rešpektovať celú našu planétu, ktorú tak chránime pre ďalšie generácie.

Výška cca 38 cm