Masážna kefa na tvár, krk a dekolt

Kód: 4871
€11,50
Čakáme dodanie
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Vedeli ste, že kefovanie poprsie, krku a dekoltu obráti gravitáciu? Nielen, že je to zdravé, ale tiež zlepšuje krvný obeh a pevnosť pokožky. Mimochodom, vám pripomenie, aby ste si kontrolovali prsia!

Starostlivosť o seba nie je sebectvo, ale úcta k vášmu telu. Môžete premýšľať o celej rodine, byť skvelým partnerom, matkou, priateľom, podporou celého prostredia a zároveň sa úplne zanedbávať. A ak sa o seba nestaráte, verte mi - nikto to za vás neurobí. Poznáte celý tento výskum. Cytológie, ultrazvuk prsníka, základné krvné testy - kedy ste s tým niečo urobil? Ženy sú každý deň informované o ich vzhľadu, strave, nových riasach a nechtoch a nejakým spôsobom (často) zabúdajú na zdravie. O denných rituáloch (soooo beautiful), ktoré sa premietajú do prevencie odhaľovania zdravotných problémov.

Prsia sú rôzne a ani ich tvar ani ich veľkosť nedefinujú ženskosť. Najdôležitejšou vecou je byť zdravý. A ak to dokážete kombinovať s ich pevnosťou a zlepšením kvality pleti, potom neexistujú žiadne výhovorky.

Kefovanie počas tehotenstva a pri dojčení názor certifikovaného laktačného poradcu:
Ako certifikovaný poradca laktácie vám odporúčam kefovať si prsia! Masáž prsníka počas dojčenia pomôže, aby mlieko bolo husté a bude ho aj väčšie množstvo! Kefovanie počas tehotenstva je tiež dobrý nápad - bude to mať veľký vplyv na spevnenie pŕs! Len si pamätajte, aby ste sa počas tehotenstva vyhýbali bradavkám. "

Čo vám kefovanie dáva?
- zlepšuje odtok lymfy, čo pomáha odstraňovať toxíny z tela
- pomáha vyrovnať sa s opuchmi a stagnáciou vody
- spevňuje pokožku
- uvoľňuje sa.

Doprajte si každodenný rituál starostlivosť o telo.

Pred kúpaním si osušte svoje telo, aby bolo suché. Netlačte na kefu tvrdo. Je to masáž, né peeling!

Kefovanie na poprsie:
Začnite z ľavej strany tela.
1. Urobte krok pod podpazušie, pod hrudníkom a hore. Ako by ste chceli nakresliť kruh v smere hodinových ručičiek. Urobte 5-10 opakovaní na každom prsníka.
2. Urobte krátke pohybmi od bradavky smerom ku krku nahor. Urobte 5-10 opakovaní na každom prsníka.

Kefovanie krku:
Zdvihnite bradu a pohybujte hore a dole.

Kefovanie výstrihu:
1. Kefou ako by ste kreslili veľké kruhy na výstrihu. Preveďte 5 opakovaní pohybu.
2. Všimnite si kľúčnej kosti a smerujte kefou smerom von.
3. Pohybujte paží zozadu za ramená smerom k hrudi.

Kefovanie podpazuší:
1. Urobte kefou pohyb dole z predlaktia. Opakujte 5-10 krát.

Kefovanie sa najlepšie vykonáva denne. Raz za mesiac vykonajte vrátane samovyšetrenie prsníka. Dvakrát týždenne sa oplatí peelingová masáž, napr. Kolagén.

Vždy sa poraďte s lekárom o akýchkoľvek zmenách alebo rušivých veciach. Pri návšteve gynekológa vždy požiadajte o vyšetrenie prsníka a lymfatických uzlín. Rakovina prsníka, detekovaná skoro, je liečiteľná. Nezabudnite na to, nezabudnite na seba!

Kefovanie je veľmi intuitívne. Nebojte sa, ak urobíte niečo nepresného. Tu nemôžete nič pokaziť.

Suroviny:
Rukoväť z masívneho bukového dreva.
Konské vlasy - jemná pre citlivú a tenkú pokožku.

Pokiaľ ide o výhody lymfatickej drenáže, odporúča sa pre mužov tiež čistenie horných častí tela.

Údržba: Kefa by nemal byť namočený kvôli rámu z masívneho dreva. Drevo môže pri styku s vodou prasknúť, čo neovplyvní samotné kefovanie, len vizuálny efekt. Kefa by mal byť dezinfikovať, pokiaľ je to nutné a pravidelne meniť každých 4-6 mesiacov (v závislosti na spotrebe).

Rukoväť -hustý kefa môže stratiť niektoré štetiny na začiatku, ktoré nemohli byť odstránené v etape výroby. Jednoducho to vyčešte!

Prezrite si celú zbierku našich telových, tvárových a vlasových kief.

Vyrobené v EU