Detská prírodná morská hubka - Honeycomb

Kód: 4493
Novinka Tip
€6
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľkosť: 8-10 cm

100% ekologická, bezpečná a prírodná hubka extrahuje z dna mora, ktorá obklopuje grécke ostrovy. Vylovená tradičnými metódami rešpektujúci prírodné prostředí.Extrémně mäkká a trvanlivá pomáha tiež v detskej kúpeli od prvých dní života. Odolný voči chemikáliám. 

Huba účinne čistí pokožku tým, že ju masíruje a stimuluje krvný obeh - ideálne pre masáž tváre a tela dospelých - prirodzený jemný peeling.

Dokonale pení, tým obmedzuje použitie mydla. Suché morské huby sú tuhé, iba keď sú v kontakte s vodou. Pred použitím špongiu navlhčite teplou vodou. Dôkladne opláchnite špongiu po každom použití a nechajte ju úplne vyschnúť. Prírodné huby majú dlhšiu životnosť ako syntetické, ale mali by ste sa o ne starať správne. Huba je produkt osobnej hygieny. Ak sa zistí prirodzené opotrebenie, huba by mala byť vymenená.

Organický produkt. Rozmanitý tvar huby je svojou prirodzenou výhodou.
Pred použitím namočte do vody. Odporúča sa vypláchnuť špongiu po každej kúpeli a uschnúť ju. Huba má praktický tvar, ktorý sa zavesí počas sušenia. Nite možno ľahko odstrániť bez narušenia štruktúry hubky.