Bambusová prikrývka / ľahká deka so striebornými iónmi 100x100 Baby Blue

Kód: 3020
Akcia
Značka: MEMI
€26 –15 %
bambusowy otulacz lekki kocyk z jonami srebra 100x100 baby blue blekitny jasny niebieski memi
€26 –15 % €22
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Celoročne mäkká a priedušná prikrývka z bambusu obohatená o Silver Ions SILVERPLUS®. navrhnutý v minimalistickom škandinávskom štýle. Vyrobené v Poľsku s použitím certifikovanej bambusovej priadze obohatenej iónmi striebra. Ideálne pre deti a batoľatá. Účinne absorbuje vlhkosť a udržuje ju mimo detskej pokožky. Zaručuje tepelný komfort. Vďaka termoregulačným vlastnostiam si prikrývka udržuje správnu teplotu a chráni pred prehriatím. Naša bambusová deka blokuje škodlivé ultrafialové lúče (UV).

Vďaka svojej veľkosti a flexibilnej štruktúre sa v tkaní môžu používať roky. Najprv ako bažina a keď je dieťa staršie ako prikrývka. Takáto veľká veľkosť je vhodná pre deti od 4 do 5 rokov. Jeho vzdušná a priedušná priadza z bambusu ochladzuje počas horúcich letných dní a v zime udržuje teplo. Túto pokrývku všetkých ročných období je možné opakovane používať.

Deka bola dodaná s prípravkom SILVERPLUS® - strieborné nanočastice sú na dotyk neviditeľné a nepostrehnuteľné. Ióny striebra majú veľa pozitívnych vlastností. Najdôležitejšie je, že bojujú proti baktériám, plesniam a hubám. Ďalej strieborné ióny bránia rozvoju roztočov domáceho prachu, ktoré sú jednou z najdôležitejších príčin alergie u detí a dojčiat.

Nanočastice striebra používané v SILVERPLUS® necitlivia, dráždia pokožku a nemajú toxické vlastnosti. Pozitívne ovplyvňujú liečbu kožných lézií, okrem iného AD (atopická dermatitída).

Vlastnosti bambusu :

- antibakteriálne a protiplesňové, proti zápachu, hypoalergénne, takže nespôsobuje alergické reakcie a zmierňuje príznaky kožných ochorení.
- Absorbuje vodu o 60% efektívnejšie ako bavlna a blokuje ultrafialové lúče (UV).
- Bambus rastie bez pesticídov alebo chemických hnojív, takže sa ukázalo, že náš textil neobsahuje žiadne znečistenie.
- Má termoregulačné vlastnosti, udržuje chlad v chladných dňoch a teplo v chladných dňoch.
- Bambus ako ekologická vláknina nie je len zdravá, ale tiež 100% biologicky odbúrateľná a prirodzene sa rozkladá.

Naša bambusová priadza je držiteľom certifikátu STANDARD 100 podľa OEKO-TEX - I. trieda, čo znamená, že vlákno vyhovuje najprísnejším požiadavkám uplatniteľným na výrobky používané blízko citlivej pokožky najmladších detí. Layette musí mať, perfektný tehotenský darček pre každú matku. Funguje to veľmi dobre v postieľke, detskom vozíku alebo detskej sedačke.

Deka vhodná pre deti 0-5 rokov

Veľkosť : 100 x 100 (+/- 7%)

Farba : krémová

Zloženie : 100% bambus + ióny striebra

EAN : 5906642049498

Návod na údržbu: pranie v práčke pri max. 30 ° C. Namiesto umývania rúk používajte skôr šetrný umývací cyklus. Nepoužívajte bielidlo ani chlór. Suchý byt, nežehlite. Aby ste predišli zachyteniu, použite špeciálny vrecko na bielizeň. Sušička môže zničiť vlákno. Často používané a umyté sa prirodzene poškodia.

Produkt je 100% prírodný, toto vlákno má tendenciu sa hromadiť a nejde o vadu alebo chybu látky od výrobcu, dá sa ľahko opraviť holiacim strojčekom na vlnu.

Tento produkt je chránený autorskými právami

Vyberte si bezpečné výrobky pre deti!