Nový Teorya dizajn minimalizmus

Ahojte, tu vás hneď v úvode upozorním na novinku, ktorú vidíte na fotke. 

Rebrovaný úplet na polodupačkách. Vy ho síce poznáte na čelenkách už dlhšie a na čiapkach tiež. Ale testujeme aj oblečenie.

Kto sa chce v testovačkách pridať, tak smelo. Píšte mi a ja vám rada pošlem kúsok, budet (teda vaše dietko) nosiťa prať a budete mi písať že ako. Či je všetko okej, aby som vedela či môžem šiť ďalšie veci. Lebo predsa len, je rozdiel čelenka, čiapka a tepláky sú predsa len viac namáhané, čo si budeme....

No a teraz k tomu novému celému.

Už v čase, kedy som začínala šiť veci pre deti, moje srdce strašne kričalo po minimalizme. Po jednoduchom dizajne, ktorý je mne vlastný. 

Keď nazriete do mojej domácnosti,  všade sú hladké, jednoduché línie, kde sivá s bielou a hnedou vytvárajú pre mňa ten najkrajší domov. Pre niekoho možno trocha nuda, no ja to mám tak rada. 

A tak sa mi to páči aj pri tvorení. Krásne zemité farby, pri ktorých nemusíte veľmi dlho premýšľať či sa jedna farba šikne s druhou.

To, že som sa teraz vrhla na veľkú zmenu, neznamená samozrejme že by som zrazu zavrhla všetky vzory sveta a pôjdem si len jednofarené dizajny.

Vzory mi zostávajú, ale budú sa dolaďovať k tým novým farbám ktoré v ponuke mám a v ponuke ich nebude veľa. Tak aby to utvorilo jeden ladiaci celok.

Druhou vecou ktorú vám chcem ukázať, je praktickosť a pohľad na jednoduchšie vybavenie postieľky. Dávať dieťatku do postieľky veľa doplnkov je zbytočné a často aj nebezpečné. Novorodeniatko to i tak neocení, pre neho ste podstatná vy. A aj v rodinnom albume budú fotky krásne, keď sa na nich bude vynímať vaše krásne bábo a nie nastrojená postieľka. 

Nie darmo odborníci radia nedávať deťom do postieľok žiadne nepotrebné veci. Nie je to ani bezpečné, ani praktické. 

Keď máte v postieľke hniezdočko, nie je tam nutný ani mantinel. Hniezdo má svoj mantinel pekne mäkučký, takže bábo sa nemá ako a kde udierať.

A hniezdo môžete mať do pol roka, do roka. 

Ja verím že sa vám nová Teorya bude páčiť. Že si nájde opäť svojich priaznivcov. 

 

A aby ste vedeli aké budú moje nové základné farby, budú mať síce svoje pomenovania, ale bude to v základe béžová s hnedou a žltou, škoricová, tehlová a šedá.

 

Čoskoro vám ešte napíšem viac informácií o ponuke produktov, aké budú.