BIOPHURA saponát 500ml

Vysoko výkonný ekologický saponát na riad

Receptúra je založená na prírodnej kyseline citrónovej a má pH podobné ako pokožka. Okrem toho je produkt veľmi účinný aj proti tvrdosti vody, čím sa zlepšuje odstraňovanie nečistôt a mastnoty a zachováva sa výborná schopnosť penenia súčasne.

Výborná kvalita a kombinácia čistiacej schopnosti a perfektných dlhotrvajúcich vôní z dielne Talianskych profesionálov značky Biochimica.

  • Vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou
  • Bez alergénov
  • Netestované na zvieratách
  • Vegan-OK
  • BIO
  • Testované na prítomnosť ťažkých kovov
  • ccpb certifikované 
  • s prírodnou kyselinou citrónovou
€3,60 / ks €0,72 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: 17421
BIOPHURA saponát 500ml
vyr 62 Cistiaci prostriedok na riad 500 ml 1PFBISA7020S0
Novinka EKO/BIO
Garantujeme certifikované materiály
Prémiová kvalita materiálov
Pri výrobe oblečenia používam výlučne kvalitné prémiové a certifikované materiály, bezpečné aj pre deti do 3 rokov
Dlhoročné skúsenosti
Dlhoročné skúsenosti
Pre deti i dospelých šijem na zákazky od roku 2016. Som Akreditovaná krajčírka od roku 1994.
Individuálny prístup k zákazníkovi
Individuálny prístup k zákazníkovi
Ku každému zákazníkovi pristupujem individuálne s prihliadnutím na jeho osobné požiadavky a predstavy.
Originálne kúsky
Originálne kúsky
Autorské dizajny v mojej ponuky pochádzajú z tvorby talentovaných ilustrátorov. Spolu s mojimi starostlivo ušitými kúskami tvoria originálne kúsky aké bežne v uliciach Slovenska nevidíte.

Podrobný popis

Kompletné špecifikácie

BIO certifikovaný saponát na riad produktovej rady BIOPHURA od talianskeho výrobcu Biochimica. Tento ekologický čistiaci prostriedok na riad má veľmi príjemnú citrusovú vôňu a výbornú penivosť a silný odmasťovací účinok. Je vyrobený z prírodných materiálov pochádzajúcich z rastlín, ktoré majú vysokú odmasťovaciu schopnosť bez toho, aby pôsobili agresívne na pokožku. 

BIOPHURA saponát je vyrobený z prírodných a biologicky rozložiteľných zložiek, čo z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí sú zameraní na udržateľnosť. Jeho šetrná formula je bezfosfátová a bez obsahu chemikálií, čo znamená, že je bezpečná pre vás, vašu rodinu a životné prostredie.

S jeho silnými čistiacimi vlastnosťami je BIOPHURA saponát účinný pri odstraňovaní nečistôt, mastnoty a usadenín z rôznych povrchov. Od kuchynských plôch a spotrebičov až po kúpeľňu a podlahy, tento saponát sa postará o všetko.

S jeho pohodlným 500 ml balením budete mať dostatok saponátu na dlhodobé používanie. Stačí len malé množstvo saponátu zmiešať s vodou a použiť na čistenie požadovaného povrchu. Jeho koncentrovaná formula zaručuje účinnosť a dlhotrvajúce výsledky.