BIOFORM dezinfekčný WC active gel Disincrostante 750ml

Čistiaci a dezinfekčný osviežujúci gél na toalety je založený na kyseline chlorovodíkovej. Jeho odvápňovací účinok odstraňuje usadeniny vodného kameňa a spolu s energiou neiónového povrchovo aktívneho činidla zaručuje úplnú čistotu toalety a zanecháva misu dezinfikovanú a príjemne prevoňanú

€4,50 / ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 17452
BIOFORM dezinfekčný WC active gel Disincrostante 750ml
vyr 94 BIOFORM PLUS Dezinfekcia a cistic na toalety 1PFBIBD6185S0
Novinka EKO/BIO
Garantujeme certifikované materiály
Prémiová kvalita materiálov
Pri výrobe oblečenia používam výlučne kvalitné prémiové a certifikované materiály, bezpečné aj pre deti do 3 rokov
Dlhoročné skúsenosti
Dlhoročné skúsenosti
Pre deti i dospelých šijem na zákazky od roku 2016. Som Akreditovaná krajčírka od roku 1994.
Individuálny prístup k zákazníkovi
Individuálny prístup k zákazníkovi
Ku každému zákazníkovi pristupujem individuálne s prihliadnutím na jeho osobné požiadavky a predstavy.
Originálne kúsky
Originálne kúsky
Autorské dizajny v mojej ponuky pochádzajú z tvorby talentovaných ilustrátorov. Spolu s mojimi starostlivo ušitými kúskami tvoria originálne kúsky aké bežne v uliciach Slovenska nevidíte.

Podrobný popis

Udržujte vaše toalety čisté a hygienické s BIOFORM dezinfekčným WC aktivným gélovým Disincrostante. Tento vysoko účinný čistiaci prostriedok v balení 750 ml je navrhnutý tak, aby poskytoval dôkladnú čistotu a dezinfekciu vašej toalety.

BIOFORM dezinfekčný WC active gel Disincrostante je špeciálne vyvinutý na odstránenie vodného kameňa, usadenín a nepríjemných zápachov v toalete. Jeho silná formula s antibakteriálnymi vlastnosťami dokáže účinne eliminovať baktérie a vírusy, čím zaisťuje čistotu a hygienu v každom splachovacom cykle.

S jednoduchým použitím a praktickou fľašou s aplikačnou špičkou je BIOFORM dezinfekčný WC active gel Disincrostante ľahký na aplikáciu. Stačí aplikovať pár kvapiek gélu do toalety, nechať pôsobiť a potom opláchnuť. Jeho hustá konzistencia sa prilepí na povrch toalety a účinne odstráni aj tie najtvrdohlavejšie nečistoty.

Vyberte si BIOFORM dezinfekčný WC active gel Disincrostante 750 ml a získajte čistotu a sviežosť, ktorú si váš toaletný priestor zaslúži. Bezpečný, účinný a jednoduchý na použitie, tento gélový čistiaci prostriedok je ideálnym riešením pre vašu toaletu.

Komentár