BIOFORM dezinfekčný čistič umývačky riadu - 250ml

Intenzívny dezinfekčný čistič umývačky riadu. Bioform plus hygienická starostlivosť o umývačky riadu dokonale vyčistí všetky časti a aj tie, ktoré nie sú voľne viditeľné.

 

€5,50 / ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 17434
BIOFORM dezinfekčný čistič umývačky riadu - 250ml
vyr 88 BIOFORM cistic umyvacky (1)
Novinka EKO/BIO
Garantujeme certifikované materiály
Prémiová kvalita materiálov
Pri výrobe oblečenia používam výlučne kvalitné prémiové a certifikované materiály, bezpečné aj pre deti do 3 rokov
Dlhoročné skúsenosti
Dlhoročné skúsenosti
Pre deti i dospelých šijem na zákazky od roku 2016. Som Akreditovaná krajčírka od roku 1994.
Individuálny prístup k zákazníkovi
Individuálny prístup k zákazníkovi
Ku každému zákazníkovi pristupujem individuálne s prihliadnutím na jeho osobné požiadavky a predstavy.
Originálne kúsky
Originálne kúsky
Autorské dizajny v mojej ponuky pochádzajú z tvorby talentovaných ilustrátorov. Spolu s mojimi starostlivo ušitými kúskami tvoria originálne kúsky aké bežne v uliciach Slovenska nevidíte.

Podrobný popis

BIOFORM dezinfekčný čistič umývačky je navrhnutý tak, aby poskytoval nielen čistotu, ale aj dezinfekciu umývačky. Jeho silná antibakteriálna a antivírusová účinnosť zaisťuje, že vaša umývačka riadu je nielen bezchybná, ale aj bezpečná. Tento čistič účinne ničí baktérie, vírusy a iné mikroorganizmy, ktoré môžu ohroziť vaše zdravie.

S jednoduchým použitím a pohodlným balením vám BIOFORM dezinfekčný čistič ušetrí čas a úsilie. Modrá vrstva eliminuje mastnotu aj vo filtri, zatiaľ čo priehľadná vrstva eliminuje vodný kameň vo vnútornom prostredí a rozvodoch a umývačka tak získava úplne nový vzhľad opäť plnú funkčnosť a výkon.

Pre použitie odstráňte nálepku z vrchnáčika a vložte nádobku do umývačky hore dnom. Zapnite režim čistiaceho cyklu - starostlivosti o umývačku. Vrchnáčik neotvárajte! Obsah balenia nevylievajte do umývačky! Jeho vysoko účinná formula sa rýchlo rozpustí a vykoná svoju prácu, čím zabezpečí, že vaša umývačka riadu bude opäť vo vrcholnej forme.

250ml