BONIKKA Látková bábika 38 cm – Chlapec Joe

 

38cm

Dostupnosť Skladom
€26
   
Kód tovaru 1817
Značka Bonikka
Kategória Bábiky
 

Látková bábika Joe – modré džínsové nohavice na traky – inšpiráciou pre vytvorenie bábik Bonikka bola rodina. Silné puto, ktoré nás spája a cez ktoré vyjadrujeme lásku a zmysel pre spolupatričnosť. Každá bábika čaká, aby si ju osvojil niekto špeciálny a aby sa mu stala obľúbeným verným priateľom zdieľajúcim pohodu, radosť aj smútok a vždy mu pripomínala, že je milovaný.

Hra s bábikou rozvíja okrem jemnej motoriky aj schopnosť pomáhať, vcítiť sa, posilňuje vrodený materinský inštinkt, starostlivosť a cez hrané príbehy napomáha rozvoju fantázie a predstavivosti.

Bábiky Bonikka sú ručne vyrobené z príjemne mäkkej certifikovanej bavlny v rodinnej fabrike na Srí Lanke, fair trade spôsobom, kde zamestnanci dostávajú férovú mzdu a pracujú vo výborných podmienkach. Bábika je príjemne mäkká a preto je vhodná aj na túlenie a na spanie.

• 100%-ná bavlna, certifikovaná, príjemne mäkká
• Výplň z recyklovaných PET fliaš
• Šaty sa dajú vyzliekať
• Testované podľa EU noriem

Všetky produkty Bonikka sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie. Vieme, že rešpektovať životné prostredie znamená rešpektovať celú našu planétu, ktorú tak chránime pre ďalšie generácie.

Výška cca 38 cm

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.