Ako u nás nakupovať

 

Vitajte u nás,

najprv vám poviem to najdôležitejšie.

Veľkostne šijem pre bábätká od narodenia vo veľkosti 50, až po veľkáčov do 164.

Ak sa potrebujete zladiť s deťmi, to samozrejme nie je problém, pokiaľ to nie sú príliš náročné požiadavky.

Teorya má  TRI možnosti objednávania. Možete si buď objednať hotové, ušité produkty rovno zo skladu bez čakacej doby, alebo si môžete vytvoriť predobjednávku. Pri nej je čakacia doba 1 až 5 týždňov. Vždy záleží od toho, či mám aktuálne materiál na sklade alebo sa čaká na potlač vo výrobe. Dizajny v tejto sekcii sa snažím stále priebežne dopĺnať, ale len v rozumnom množstve.

Je tu ale aj tretia možnosť, vybrať si priamo zo vzorkovníka, kde je veľa mojich licenčných dizajnov. Inde také nekúpite len tak. Tieto však dávam opäť idividuálne potláčať k objednávkam a tam sú už ceny trošku vyššie. Lebo aj náklady k takej individuálnej objednávke sú vyššie. Preto sa prirátava 15% k cenníkovej cene. čakacia doba 4-6 týždňov.

Strihov  v mojej ponuke nie je veľa, ale snažím sa ich sem tam obnoviť, niečo  pridať a tie ktoré nie sú príliš žiadané zase ruším. No stále je z čoho vyberať.

Samotné objednávanie v systéme nie je náročné.

Keď si otvoríte produkť, najprv si vyberiete vzor, potom veľkosť a je to.

U individuálnych objednávok zo vzorkovníka je len jedna možnosť ako objednať. Napíšte mu buď email na info@teorya.sk , alebo správu na sociálnych sieťach či už Facebook alebo Instagram.

U nás sa ušije a odošle ku vám.

 

Prajem milé nakupovanie. 

Martina 

Záznamy neboli nájdené...