Čakacia doba na odoslanie ušitej zákazky od dňa objednania je 5 až 6 týždňov. U tovaru skladom odosielame do troch pracovných dní
 

Perinka Veľryba

 

Perinka veľryba s tromi mašľami 

Skladom - ihneď na odoslanie

Na objednávku - dodanie do 3 týždňov

Dostupnosť Skladom
€39
€32,50 bez DPH
   
Kód tovaru 1532
Kategória Zavinovačky
 

Rozmer zavinovačky  je cca 75x75cm. Je vhodná od narodenia približne do 3 mesiacov

Či už zavinovačku, alebo perinku si  môžete podľa veľkosti dieťaťa zavinúť viac alebo menej.  Zavinovačka má jednu širokú mašľu, nemá istenie žiadnym zipsom alebo gombíkami tak, aby v neskoršom období pri používaní zavinky ako prikrývky nič bábätku neprekážalo.

Perinka má navyše baliaci pás, ktorý je opatrený tromi mašľami.

Mašľe nepoužívam saténové. Šijem moje vlastné, bavlnené, ktoré vám vydržia aj pranie, aj manipuláciu. A máte ich krásne zladené s dizajnom perinky. Či už na zavinovačke alebo na perinke zaistia v oboch prípadoch spoľahlivé a pevné zavinutie. 

Výhodou každého kusu je jeho variabilita a využitie. Po tom, čo už bábätko je dostatočne veľké na uväzovanie v perinke, môžete jednoducho odložiť uväzovaciu časť a základ používať ďalej ako hraciu deku alebo prikrývku.

Súčasťou každej zavinovačky/perinky je výplň (100% duté vlákno), vďaka čomu je po uviazaní dostatočne pevná a nevyžaduje dodatočné vystuženie kokosovou vložkou. Výplň nie je vyberateľná.

Materiál

100%bavlna

Výplň duté vlákno - hypoalergénne.

Pranie pri teplote do 40 st.C. Žehlenie pri teplote do 150st.

 

Materiály, z ktorých je tovar ušitý, majú certifikáty a atesty produktov 1. akosti (produkty pre deti) OKO-TEX 100. 1. Kvalita.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.