Ako si objednať

Všetky zákazky odosielam kuriérom GLS. V núdzových prípadoch je možné dohodnúť sa na osobnom odbere. Nakoľko som však veľmi pracovne vyťažená a rozbehaná, osobný odber je pre mňa veľmi komplikovaný. Preto k nemu pristupujem naozaj len vo vážnych a núdzových prípadoch.

Veľmi dôležitá informácia pre vás určite je, ako dlho trvá výroba.

Musím povedať že každý mesiac je to individuálne. Vždy je to podľa počtu objednávok.

Jedno kusové objednávky so zavinovačkou alebo s hniezdom vám viem v prípade akútneho dôvodu ušiť do 10 dní. Takú objednávku si vždy viem niekam k inej vtesnať.

Viac kusové sady rátajte s dodaním  mesiac až mesiac a pol. V obdobiach kedy je ozaj baby boom, môže sa čas predĺžiť i na dva mesiace.

Vyberte si látku vo Vzorkovníku na zákazky . Sú tam jednofarebné, minky plyš na deky, vzorové i moje vlastné látky v jednoduchšom štýle. Tie sú prevážne univerzálne.

V katalógu máte popis všetkých vecičiek i s cenami (vrátane ilustračnej fotky s mojím výtvorom, aby ste videli ako čo vyzerá)

Napíšte mi na email objednavka@teorya.sk a potom už dohodneme všetko potrebné.

Ja vám následne odošlem na email zmluvnú objednávku spolu s faktúrou k úhrade. Jej splatnosť je 7 dní od prijatia. 

Neuhradené objednávky budú stornované a na dobierku sa zákazky neposielajú. Vzhľadom k tomu že sa jedná o výrobu na mieru, podľa vašich požiadaviek, je potrebné uhradiť vopred celú čiastku. 

Zákazku vyrobenú na základe vašich osobných požiadaviek nie je možné vrátiť.  Zákazku je možné len reklamovať pre vadu vzniknutú pri výrobe. 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.