Ako si objednať

Vyberte si látku vo Vzorkovníku na zákazky . Sú tam jednofarebné, minky plyš na deky, vzorové i moje vlastné látky v jednoduchšom štýle. Tie sú prevážne univerzálne.

katalógu máte popis všetkých vecičiek i s cenami (vrátane ilustračnej fotky s mojím výtvorom, aby ste videli ako čo vyzerá)

Napíšte mi na email objednavka@teorya.sk 

Pre objednávku vás poprosím : Vaše celé meno a adresu doručovaciu a telefón na ktorom vás zastihne i kuriér                     

Fotoscreen látok ( aby neprišlo ku zbytočnému omylu pri písaní nesprávnej látky)

Zoznam vecičiek na ušitie

Ja vám následne odošlem na email zmluvnú objednávku spolu s faktúrou k úhrade. Jej splatnosť je 7 dní od prijatia. 

Neuhradené objednávky budú stornované a na dobierku sa zákazky neposielajú. Vzhľadom k tomu že sa jedná o výrobu na mieru, podľa vašich požiadaviek, je potrebné uhradiť vopred celú čiastku. 

Zákazku vyrobenú na základe vašich osobných požiadaviek nie je možné vrátiť.  Zákazku je možné len reklamovať pre vadu vzniknutú pri výrobe. Odoslanú vecičku k jej oprave prijmeme a vyriešime prednostne v čo najkratšom termíne. 

 Dôležité upozornenia:

- Neprijímame objednávky so žiadosťou a priloženou fotografiou ,,ušiť rovnaké ako od iného výrobcu,, Prosím, rešpektujte našu vlastnú ponuku.

 - od 8.2. 2020 je krajka, madeira vyradená z našej stálej ponuky. Ďakujeme za pochopenie 

 - Pri vecičkách ako sú perinky, zavinovačky a hniezda nepoužívame saténové stuhy. Používame ručne šité mašle vlastnej výroby. Z praktického dôvodu čo sa týka kvality i použitia . Saténové stuhy sú dekoračné a neplnia funkciu akú by sme potrebovali pre dlhodobé, časté používanie.

 

Všetky zákazky odosielam kuriérom GLS. Poplatok z kuriéra je 5 až 7eur podľa objemu zákazky. 

 Jedno kusové objednávky so zavinovačkou alebo s hniezdom vám viem v prípade akútneho dôvodu ušiť do 10 dní. Na túto možnosť sa informujte pred uzatvorením objednávky. Nie až po jej úhrade.

Viac kusové sady rátajte s dodaním  približne mesiac až mesiac a pol. Bližší časový rozsah vám viem povedať v konkrétnom období objednávky.